Despre noi

Firma noastră

Fitolider.ro este un concept nou, inovativ, creat din dorinta de a satisface punctual necesitatile fermierilor si nu numai. O echipa tanara de ingineri agronomi vine in intampinarea necesitatilor oricarei gospodarii, pana la fermele mari, atat cu solutii bio de ultima generatie cat si cu produse consacrate.

Dorim sa implementam un sistem receptiv de preluare a comenzilor, fidelizarea clientilor fiind principalul nostru obiectiv. Calitatea produselor tine in special de seriozitatea producatorului, rolul nostru fiind acela de a culege informatii, de a le procesa si de a le pune la dispozitia oricarui client.

  • Produse de cea mai bună calitate
  • Cele mai bune servicii pentru clienții noștri
  • Garanție cu banii înapoi în 14 de zile

Echipa noastra

Liviu Stanimir

Inginer agronom Liviu Stanimir

Politica de preturi este atent elaborata de echipa noastra, analizand in permanenta atat piata concurentiala cat si oferta cat mai multor distribuitori.

Obiective

Obiectivul principal al echipei FitoLider este de a supune atentiei clientilor produse de protectia plantelor, cat si produse de uz casnic, la un pret corect si in deplina cunostinta de cauza.